وردپرس چیست و چه کاربردی دارد

چقدر زمان میبره تا من وردپرس یاد بگیرم؟

زمان یادگیری وردپرس ، قطعا شما هم مثل من این سوال رو بار ها از خود یا از کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند پرسیده اید ، این سوال که چقدر طول میکشه تا وردپرس یاد بگیرم؟

جواب این سوال به عوامل زیادی بستگی داره ، قطعا اگر شما این سوال رو از افرادی که در حوزه طراحی وب هستند بپرسید همین پاسخ را به شما خواهند داد .

در این مقاله به صورت کامل و مفصل در مورد این که چقدر زمان میبره تا شخصی به وردپرس مسلط بشه به صورت کامل صحبت خواهیم کرد .

 

زمان یادگیری وردپرس
کاربرد وردپرس

چقدر طول میکشه تا وردپرس یادبگیرم؟

شاید اصلا این سوال از پایه ایراد داشته باشد ، زیرا یادگیری شما هیچ وقت پایان نخواهد داشت ، زیرا هرروزه دنیای وب و وردپرس در حال پیشرفت است و شما باید هر روز منابع اصلی را مطالعه کنید و به دانش های قبلی خود اضافه کنید .

تجربه شخصی بنده در این ضمینه ثابت کرده است زمان یادگیری وردپرس به صورت پایه ، یعنی یادگیری اصول و بیس کار شاید حداکثر حدود ۱ الی ۲ روز زمان ببرسد .

منظور از یادگیری پایه وردپرس نصب و پیاده سازی ابتدایی سایت با وردپرس است که این بخش فقط نیاز به شناخت جزئی شما از هاست ، دامنه و وردپرس دارد .

 

 

عوامل موثر در یادگیری شما :

زمان یادگیری وردپرس به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد ، یکی از آنها میزان استعداد شما در این ضمینه است ، اصلا باید دید شما در مبحث وردپرس و طراحی وب استعداد دارید یا خیر .

مورد بعدی مقدار زمانی است که شما برای یادگیری وردپرس صرف میکنید ، قطعا هرچقدر این زمان بیشتر باشد شما را سریع تر به موفقیت خواهند رساند .

عامل اصلی دیگر منابعی است که شما از آنها برای یادگیری وردپرس استفاده می کنید ، یعنی منابعی استفاده شود که به روز و جدید باشند .

پیشنهاد همیشگی من استفاده از منابع خارجی و سایت رسمی وردپرس است .

 

با وردپرس درگیر باشید

تجربه شخصی بنده ثابت کرده است که برای یادگیری هرچه بیشتر و مستمر تر بهترین کار یادگیری در قالب پروژه است ، یعنی سعی کنید در بخش و کار عملی مباحث مختلف را یاد بگیرید و به خاطر بسپارید ، زیرا یادگیری تئوری هیچ فایده ای ندارد و پس از مدتی از ذهن شما خواهد رفت .

درباره‌ی آرش احمدی

حتما ببینید

چگونه سرعت وردپرس خود را افزایش دهیم

افزایش سرعت وردپرس و تاثیرات مثبت آن(بخش دوم)

افزایش سرعت وبسایت یکی از عوامل مهمی است که می تواند باعث ایجاد رضایت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *